Teenused

Huviringid 2020/21. õa

Viljandi Kesklinna Kooli huviringid.

Käesoleval õppeaastal on valikus 28 huviringi.

Vali endale sobiv huviring ja tutvu kirjeldusega!


 

Uuendatud tunniplaan 2. veebruaril

 

Ring 

Sihtgrupp 

Toimumise aeg 

Koht 

Juhendaja 

RAHVATANTS 

Rahvatants 2.a 

2. klass 

T kell 10.15 

Jakobsoni 42, saal 

Maie Tammemäe 

Rahvatants 2.b 

2. klass 

E kell 11.15

Jakobsoni 42, saal 

Maie Tammemäe 

Rahvatants 2.c  

2. klass 

T kell 8.15 

Jakobsoni 42, saal 

Eve Rink 

Rahvatants 5.a  

5. klass 

N kell 13.15 

Uueveski 1 saal 

Eve Rink 

Rahvatants 6.a 

6. klass 

R kell 13.15 

Uueveski 1 saal  

Elina Tirgo 

Rahvatants 6.b 

6. klass 

E kell 14.10 

Uueveski 1 saal 

Maie Tammemäe 

Rahvatants 6.c 

6. klass 

T kell 14.10

Uueveski 1 saal 

Eve Rink 

Rahvatants 7.b 

7. klass 

T kell 9.15 

Jakobsoni 42, saal 

Maie Tammemäe 

SPORT 

Spordiring 1. klass 

1. klass 

T, K kell 13.15 

Jakobsoni 42 saal 

Katrin Tensing 

10 

Rahvastepall  

2.-3. klass 

R kell 14.00 

Võimla 

Kalli Laprik 

11 

Rahvastepall 

4.-5. klass 

N kell 14.45

Võimla 

Kalli Laprik 

12 

Spordiring  

2.-3. klass (poisid) 

T kell 14.45 

Võimla 

Riho Siil 

13 

Spordiring 

4.-5. klass (poisid) 

K kell 14.45 

Võimla 

Riho Siil  

14 

Kergejõustik 

3.-7. klass 

K kell 16.30 

Viljandi Staadion/ 
Paalalinna viilhall 

Riho Siil 

15 

Spordiring  

5.-9. klass 

T kell 15.45
N kell 15.45 

Võimla 

Jaak Luhakooder 

MUUSIKA 

16 

Mudilaskoor 

2.-4. klass 

E kell 13.15 

Jakobsoni 42, saal 

Malle Pisarev 

17 

Poistekoor 

2.-9. klass 

E kell 13.15 (2.-4. kl) 
T kell 14.10 (5.-8. kl)  

Jakobsoni 42, saal 
Uueveski 1, ruum 205 

Esta Kivisild 

18 

Lastekoor 

5.-9. klass 

N kell 14.05 (5.-6.kl, 7.c)
R kell 14.05 (7.ab, 8.-9. kl)

Uueveski 1, ruum 205  

Esta Kivisild 

19 

Bänd 

8.-9. klass 

K kell 15.00

Uueveski 1, bändiruum 

Henri Lohk 

20 

Pilliõpe 

3.-9. klass E kell 14.15
T kell 15.00 (trumm)
T kell 15.50 (kitarriring)

Uueveski 1, bändiruum 

Henri Lohk 

LOOVTEGEVUS 

21 

Kunstiring 

5.-9. klass 

N kell 14.15 

Uueveski 1, ruum 002 

Virve Neerot 

22 

Käsitöö 

5.-9. klass 

R kell 14.10  

Tehnoloogia maja 

Tatjana Anniko 

23 

Avatud töökoda 

7.-9. klass 

T kell 15.00 

Tehnoloogia maja 

Mait Sinimaa 

TEHNOLOOGIA 

24 

Robootika  

2. klass 

E kell 13.15 (2.a klass)
K kell 13.15 (2.b klass)

Jakobsoni 42 ruum 110 

Triin Mets 

25 

Robootika  

4.-5. klass 
algajad 

N kell 14.15 

Uueveski 1, robootika-ruum 

Meelis Reinart 

26 

Robootika  

5.-9. klass edasijõudnud 

T kell 14.10 

Uueveski 1, robootika-ruum 

Meelis Reinart 

27 

Multikaring  

4. klass 

K kell 14.10  

Jakobsoni 42 ruum 112 

Annika Lond 

LOODUS 

28 

Geograafia  

7.-9. klass 

N kell 14.10  

Uueveski 1, ruum 226 

Eve Ivask 

 

 

 

Uuendatud tunniplaan 2. veebruaril

 

 

 

Ring 

Sihtgrupp 

Toimumise aeg 

Koht 

Juhendaja 

RAHVATANTS 

Rahvatants 2.a 

2. klass 

T kell 10.15 

Jakobsoni 42, saal 

Maie Tammemäe 

Rahvatants 2.b 

2. klass 

E kell 11.15

Jakobsoni 42, saal 

Maie Tammemäe 

Rahvatants 2.c  

2. klass 

T kell 8.15 

Jakobsoni 42, saal 

Eve Rink 

Rahvatants 5.a  

5. klass 

N kell 13.15 

Uueveski 1 saal 

Eve Rink 

Rahvatants 6.a 

6. klass 

R kell 13.15 

Uueveski 1 saal  

Elina Tirgo 

Rahvatants 6.b 

6. klass 

E kell 14.10 

Uueveski 1 saal 

Maie Tammemäe 

Rahvatants 6.c 

6. klass 

T kell 14.10

Uueveski 1 saal 

Eve Rink 

Rahvatants 7.b 

7. klass 

T kell 9.15 

Jakobsoni 42, saal 

Maie Tammemäe 

SPORT 

Spordiring 1. klass 

1. klass 

T, K kell 13.15 

Jakobsoni 42 saal 

Katrin Tensing 

10 

Rahvastepall  

2.-3. klass 

R kell 14.00 

Võimla 

Kalli Laprik 

11 

Rahvastepall 

4.-5. klass 

N kell 14.45

Võimla 

Kalli Laprik 

12 

Spordiring  

2.-3. klass (poisid) 

T kell 14.45 

Võimla 

Riho Siil 

13 

Spordiring 

4.-5. klass (poisid) 

K kell 14.45 

Võimla 

Riho Siil  

14 

Kergejõustik 

3.-7. klass 

K kell 16.30 

Viljandi Staadion/ 
Paalalinna viilhall 

Riho Siil 

15 

Spordiring  

5.-9. klass 

T kell 15.45
N kell 15.45 

Võimla 

Jaak Luhakooder 

MUUSIKA 

16 

Mudilaskoor 

2.-4. klass 

E kell 13.15 

Jakobsoni 42, saal 

Malle Pisarev 

17 

Poistekoor 

2.-9. klass 

E kell 13.15 (2.-4. kl) 
T kell 14.10 (5.-8. kl)  

Jakobsoni 42, saal 
Uueveski 1, ruum 205 

Esta Kivisild 

18 

Lastekoor 

5.-9. klass 

N kell 14.05 (5.-6.kl, 7.c)
R kell 14.05 (7.ab, 8.-9. kl)

Uueveski 1, ruum 205  

Esta Kivisild 

19 

Bänd 

8.-9. klass 

K kell 15.00

Uueveski 1, bändiruum 

Henri Lohk 

20 

Pilliõpe 

3.-9. klass E kell 14.15
T kell 15.00 (trumm)
T kell 15.50 (kitarriring)

Uueveski 1, bändiruum 

Henri Lohk 

LOOVTEGEVUS 

21 

Kunstiring 

5.-9. klass 

N kell 14.15 

Uueveski 1, ruum 002 

Virve Neerot 

22 

Käsitöö 

5.-9. klass 

R kell 14.10  

Tehnoloogia maja 

Tatjana Anniko 

23 

Avatud töökoda 

7.-9. klass 

T kell 15.00 

Tehnoloogia maja 

Mait Sinimaa 

TEHNOLOOGIA 

24 

Robootika  

2. klass 

E kell 13.15 (2.a klass)
K kell 13.15 (2.b klass)

Jakobsoni 42 ruum 110 

Triin Mets 

25 

Robootika  

4.-5. klass 
algajad 

N kell 14.15 

Uueveski 1, robootika-ruum 

Meelis Reinart 

26 

Robootika  

5.-9. klass edasijõudnud 

T kell 14.10 

Uueveski 1, robootika-ruum 

Meelis Reinart 

27 

Multikaring  

4. klass 

K kell 14.10  

Jakobsoni 42 ruum 112 

Annika Lond 

LOODUS 

28 

Geograafia  

7.-9. klass 

N kell 14.10  

Uueveski 1, ruum 226 

Eve Ivask