Õppehoone Uueveski tee 1 (5.-9. klassid)

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja hoovis ja maja ees

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Aineühenduse juht Õpetajad Klassijuhatajad Töötajad Õpilasesindus Tugisüsteemid Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (10)

Kaija Kits

Direktor
518 5372
kaija.kits@klk.vil.ee


Kalli Põld

Õppejuht
5749 4699
kalli.pold@klk.vil.ee


Maria-Elisabeth Ast

Õppekorraldaja
5282 906
maria.elisabeth.ast@klk.vil.ee


Merve Šeffer

Huvijuht
53404909
merve.seffer@klk.vil.ee


Tiiu Lehes

Sekretär
+372 53423594
tiiu.lehes@klk.vil.ee


Ene Savi

Matemaatika
Tugiteenuste juht
ene.savi@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.05 – 16.00 ruum 111
R 8.15 – 8.55 ruum 111
+ kokkuleppel

Kertu Reinsalu

Sotsiaalpedagoog
Tugiteenuste juht
5918 0081
kertu.reinsalu@klk.vil.ee


Priit Alvre

Haldusjuht
507 4595
priit.alvre@klk.vil.ee


Marek Magnus

Haridustehnoloog
+372 5855 1878
marek.magnus@klk.vil.ee


Tiivi Tiido

Koolipidaja esindaja
435 4763
tiivi.tiido@viljandi.ee

Aineühenduse juht (7)

Meeri Tuul

Eesti keel
Eesti keele aineühenduse juht
Kirjandus
meeri.tuul@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.20 – 15.00 ruum 212
+ kokkuleppel

Eha Niit

Arvutiõpetus
Matemaatika
Matemaatika aineühenduse juht
eha.niit@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.15 – 15.00 ruum 305

Jüri Ojamaa 

7.a klassijuhataja
Füüsika
Loodusainete aineühenduse juht
jyri.ojamaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.15 – 16.00 ruum 206
R 8.00 – 8.50 ruum 206
+ kokkuleppel

Kalli Laprik

Kehaline kasvatus
Kehalise kasvatuse aineühenduse juht
kalli.laprik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.20 – 15.00 staadion/võimla
+ kokkuleppel

Annika  Jaani

4.c klassijuhataja
Klassiõpetaja
Klassiõpetajate aineühenduse juht
annika.jaani@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E, T 13.20 – 14.00 ruum 107
+ kokkuleppel

Enid Härm

Inglise keel
Vene keel
Võõrkeelte aineühenduse juht
enid.harm@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 – 15.40 ruum 216
+ kokkuleppel

Tatjana Anniko

Käsitöö ja kodundus
Oskusainete aineühenduse juht
tatjana.anniko@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.15 - 14.55 käsitööklass
Õpetajad (57)

Erika Aas

8.a klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
erika.aas@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.20- 15.00 ruum 227
+ kokkuleppel

Maret  Aava

7.d klassijuhataja
Õpetaja
maret.aava@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.20 - 15.00 ruum 209A
+ kokkuleppel

Helen Aleksius 

3.c klassijuhataja
Klassiõpetaja
helen.aleksius@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.20-14.00 ruum 210
+ kokkuleppel

Helgi Alliksaar

Inglise keel
Soome keel
Õpetaja
helgi.alliksaar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.20 - 15.00 ruum 203
+ kokkuleppel

Tatjana Anniko

Käsitöö ja kodundus
Oskusainete aineühenduse juht
tatjana.anniko@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.15 - 14.55 käsitööklass

Külliki Asu

5.a klassijuhataja
kylliki.asu@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.05 - 14.45 ruum 211
+ kokkuleppel

Tea  Eller

7.b klassijuhataja
tea.eller@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.20 - 15.40 ruum 138
+ kokkuleppel

Gea Gutmann

4.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
gea.gutmann@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 8.00 – 8.45 ruum 209
+ kokkuleppel

Enid Härm

Inglise keel
Vene keel
Võõrkeelte aineühenduse juht
enid.harm@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 – 15.40 ruum 216
+ kokkuleppel

Liivi Ilves

1.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
liivi.ilves@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.20 – 14.00 ruum 207

Eve Ivask

Geograafia
Loodusõpetus
eve.ivask@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.20 – 15.00 ruum 226

Annika  Jaani

4.c klassijuhataja
Klassiõpetaja
Klassiõpetajate aineühenduse juht
annika.jaani@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E, T 13.20 – 14.00 ruum 107
+ kokkuleppel

Reti Joandi

Klassiõpetaja
reti.joandi@klk.vil.ee


Kaja Kaljuste

2.c klassijuhataja
Klassiõpetaja

Vastuvõtuaeg:

E 13.20 – 14.00 ruum 110
+ kokkuleppel

Riina Kangro

Ajalugu
riina.kangro@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.05 – 16.00 ruum 141
+ kokkuleppel

Esta Kivisild

6.b klassijuhataja
Muusika
esta.kivisild@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.30 – 16.00 ruum 205
+ kokkuleppel

Jane Kruusamäe

4.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
jane.kruusamae@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10 – 13.50 ruum 206
+ kokkuleppel

Kirsti Käiväräinen

Soome keel
kirsti.kaivarainen@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.05 – 15.45 ruum 109
+ kokkuleppel

Kalli Laprik

Kehaline kasvatus
Kehalise kasvatuse aineühenduse juht
kalli.laprik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.20 – 15.00 staadion/võimla
+ kokkuleppel

Kristy Leinus

Inglise keel
kristy.leinus@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel ruum 138

Henri  Lohk

Helitehnik
Muusika
Ringijuht
henri.lohk@klk.vil.ee


Annika Lond 

3.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
annika.lond@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10 – 13.50 ruum 112

Jaak Luhakooder

Kehaline kasvatus
jaak.luhakooder@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00 – 16.00 spordisaal
N 15.00 – 16.00 spordisaal

Mare Luht

5.b klassijuhataja
Ühiskonnaõpetus
mare.luht@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel ruum 229
N 15.00 – 15.40 ruum 229
+ kokkuleppel

Anneli Luik

9.c klassijuhataja
Matemaatika
anneli.luik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.20 – 14.40 ruum 143
+ kokkuleppel

Merle Lõhmus

6.c klassijuhataja
Vene keel
merle.lohmus@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00 – 15.45 ruum 125
+ kokkuleppel

Triin Mets

3.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
triin.mets@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 8.00 – 8.45 ruum 109
+ kokkuleppel

Merle Mets

Muusika
merle.mets@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13.10 – 13.50 ruum 106

Margus Mikkor

Tehnoloogiaõpetus
margus.mikkor@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.05 – 14.45 ruum 28
+ kokkuleppel

Kaina Mälgand

2.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
kaina.malgand@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.30 – 13.30 ruum 208
+ kokkuleppel

Katrin Männik

1.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
katrin.mannik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 12.30 – 13.10 ruum 108

Virve Neerot

6.d klassijuhataja
Inimeseõpetus
Kunstiõpetus
virve.neerot@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 – 16.30 ruum 002
+ kokkuleppel

Eha Niit

Arvutiõpetus
Matemaatika
Matemaatika aineühenduse juht
eha.niit@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.15 – 15.00 ruum 305

Jüri Ojamaa 

7.a klassijuhataja
Füüsika
Loodusainete aineühenduse juht
jyri.ojamaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.15 – 16.00 ruum 206
R 8.00 – 8.50 ruum 206
+ kokkuleppel

Eva Ool

8.c klassijuhataja
Matemaatika
eva.ool@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.20 – 15.00 ruum 140

Kaja Orobko

7.c klassijuhataja
Kehaline kasvatus
kaja.orobko@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.15 – 14.55 võimla
+ kokkuleppel

Pille Pendonen

2.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
pille.pendonen@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 12.30 – 13.10 ruum 211

Kersti Pihel-Hein

2.d klassijuhataja
Klassiõpetaja
kersti.pihel-hein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.20 – 14.00 ruum 111
+ kokkuleppel

Meelis Reinart

Programmeerimine
meelis.reinart@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 12.00 – 12.40

Eve Rink

1.c klassijuhataja
Klassiõpetaja
eve.rink@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 12.20 – 13.00 ruum 202

Anu  Roht 

9.b klassijuhataja
Inglise keel
anu.roht@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 – 16.00 ruum 223
+ kokkuleppel

Ingrid Rumjantsev

8.d klassijuhataja
Käsitöö ja kodundus
Loodusõpetus
Matemaatika
ingrid.rumjantsev@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.20 – 15.00 ruum 137

Eve Saar

4.d klassijuhataja
5.d klassijuhataja
eve.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00 – 14.40
kunstimaja

Pille Saar

9.a klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
pille.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.20 – 15.00 ruum 207
+ kokkuleppel

Piret Sadam

5.c klassijuhataja
Inglise keel
piret.sadam@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00 – 16.00 ruum 222
+ kokkuleppel

Rene Sadam 

Loodusõpetus
Matemaatika
rene.sadam@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.15 – 16.00 ruum 304
N 8.00 – 8.50 ruum 304

Ene Savi

Matemaatika
Tugiteenuste juht
ene.savi@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.05 – 16.00 ruum 111
R 8.15 – 8.55 ruum 111
+ kokkuleppel

Melena Schultz

6.a klassijuhataja
Inglise keel
melena.schultz@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00 – 16.00 ruum 218
+ kokkuleppel

Riho Siil

Kehaline kasvatus
riho.siil@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.20 – 15.00 staadion/võimla
+ kokkuleppel

Mait Sinimaa

Ringijuht
Tehnoloogiaõpetus
53327112
mait.sinimaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.20 – 15.00 Tehnoloogia klass

Markus Stein

8.b klassijuhataja
Vene keel
markus.stein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E, T, K 8.30 – 8.55 ruum 224
+ kokkuleppel

Helje Tiit

Saksa keel
helje.tiit@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.05 – 15.45 ruum 217
+ kokkuleppel

Elina Tirgo

Ettevõtlus

Vastuvõtuaeg:

T 15.00 – 15.40
+ kokkuleppel

Meeri Tuul

Eesti keel
Eesti keele aineühenduse juht
Kirjandus
meeri.tuul@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.20 – 15.00 ruum 212
+ kokkuleppel

Johanna Maria Vallikivi

Inglise keel
Saksa keel

Vastuvõtuaeg:

K 15.05 – 15.45 ruum 222

Kersti Varblane 

Bioloogia
kersti.varblane@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 – 16.00 ruum 104
N 14.15 – 16.00 ruum 104

Getter Viira

Keemia

Vastuvõtuaeg:

K 14.05 – 15.40 ruum 107
+ kokkuleppel
Klassijuhatajad (32)

Erika Aas

8.a klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
erika.aas@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.20- 15.00 ruum 227
+ kokkuleppel

Maret  Aava

7.d klassijuhataja
Õpetaja
maret.aava@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.20 - 15.00 ruum 209A
+ kokkuleppel

Helen Aleksius 

3.c klassijuhataja
Klassiõpetaja
helen.aleksius@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.20-14.00 ruum 210
+ kokkuleppel

Külliki Asu

5.a klassijuhataja
kylliki.asu@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.05 - 14.45 ruum 211
+ kokkuleppel

Tea  Eller

7.b klassijuhataja
tea.eller@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.20 - 15.40 ruum 138
+ kokkuleppel

Gea Gutmann

4.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
gea.gutmann@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 8.00 – 8.45 ruum 209
+ kokkuleppel

Liivi Ilves

1.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
liivi.ilves@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.20 – 14.00 ruum 207

Annika  Jaani

4.c klassijuhataja
Klassiõpetaja
Klassiõpetajate aineühenduse juht
annika.jaani@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E, T 13.20 – 14.00 ruum 107
+ kokkuleppel

Kaja Kaljuste

2.c klassijuhataja
Klassiõpetaja

Vastuvõtuaeg:

E 13.20 – 14.00 ruum 110
+ kokkuleppel

Riina Kangro

Ajalugu
riina.kangro@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.05 – 16.00 ruum 141
+ kokkuleppel

Esta Kivisild

6.b klassijuhataja
Muusika
esta.kivisild@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.30 – 16.00 ruum 205
+ kokkuleppel

Jane Kruusamäe

4.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
jane.kruusamae@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10 – 13.50 ruum 206
+ kokkuleppel

Annika Lond 

3.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
annika.lond@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10 – 13.50 ruum 112

Anneli Luik

9.c klassijuhataja
Matemaatika
anneli.luik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.20 – 14.40 ruum 143
+ kokkuleppel

Merle Lõhmus

6.c klassijuhataja
Vene keel
merle.lohmus@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00 – 15.45 ruum 125
+ kokkuleppel

Triin Mets

3.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
triin.mets@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 8.00 – 8.45 ruum 109
+ kokkuleppel

Kaina Mälgand

2.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
kaina.malgand@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.30 – 13.30 ruum 208
+ kokkuleppel

Katrin Männik

1.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
katrin.mannik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 12.30 – 13.10 ruum 108

Virve Neerot

6.d klassijuhataja
Inimeseõpetus
Kunstiõpetus
virve.neerot@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 – 16.30 ruum 002
+ kokkuleppel

Jüri Ojamaa 

7.a klassijuhataja
Füüsika
Loodusainete aineühenduse juht
jyri.ojamaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.15 – 16.00 ruum 206
R 8.00 – 8.50 ruum 206
+ kokkuleppel

Eva Ool

8.c klassijuhataja
Matemaatika
eva.ool@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.20 – 15.00 ruum 140

Kaja Orobko

7.c klassijuhataja
Kehaline kasvatus
kaja.orobko@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.15 – 14.55 võimla
+ kokkuleppel

Pille Pendonen

2.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
pille.pendonen@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 12.30 – 13.10 ruum 211

Kersti Pihel-Hein

2.d klassijuhataja
Klassiõpetaja
kersti.pihel-hein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.20 – 14.00 ruum 111
+ kokkuleppel

Eve Rink

1.c klassijuhataja
Klassiõpetaja
eve.rink@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 12.20 – 13.00 ruum 202

Anu  Roht 

9.b klassijuhataja
Inglise keel
anu.roht@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 – 16.00 ruum 223
+ kokkuleppel

Ingrid Rumjantsev

8.d klassijuhataja
Käsitöö ja kodundus
Loodusõpetus
Matemaatika
ingrid.rumjantsev@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.20 – 15.00 ruum 137

Eve Saar

4.d klassijuhataja
5.d klassijuhataja
eve.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00 – 14.40
kunstimaja

Pille Saar

9.a klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
pille.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.20 – 15.00 ruum 207
+ kokkuleppel

Piret Sadam

5.c klassijuhataja
Inglise keel
piret.sadam@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00 – 16.00 ruum 222
+ kokkuleppel

Melena Schultz

6.a klassijuhataja
Inglise keel
melena.schultz@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00 – 16.00 ruum 218
+ kokkuleppel

Markus Stein

8.b klassijuhataja
Vene keel
markus.stein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E, T, K 8.30 – 8.55 ruum 224
+ kokkuleppel
Töötajad (5)

Ingrid Kustavus

Raamatukoguhoidja
4342390
ingrid.kustavus@klk.vil.ee


Tiiu Lehes

Sekretär
+372 53423594
tiiu.lehes@klk.vil.ee


Nadežda Logovaja

Garderoobihoidja
nadezda.logovaja@klk.vil.ee


Helle Pajuva

Administraator
helle.pajuva@klk.vil.ee


Liina Smolina

Raamatukogujuhataja
liina.smolina@klk.vil.ee

Õpilasesindus (4)

Martin Hendrikson

Õpilasesinduse president
martin.hendrikson@klk.vil.ee


Käroli Mänd

Õpilasesinduse asepresident
karoli.mand@klk.vil.ee


Marta Moorats

Õpilasesinduse sekretär
marta.moorats@klk.vil.ee


Elvi Kaldoja

Õpilasesinduse asepresident
elvi.kaldoja@klk.vil.ee

Tugisüsteemid (13)

Kertu Reinsalu

Sotsiaalpedagoog
Tugiteenuste juht
5918 0081
kertu.reinsalu@klk.vil.ee


Ene Savi

Matemaatika
Tugiteenuste juht
ene.savi@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.05 – 16.00 ruum 111
R 8.15 – 8.55 ruum 111
+ kokkuleppel

Katrin Maasepp

Tervishoiutöötaja

Vastuvõtuaeg:

E-N 8.00 - 15.00
R 8.00 - 14.00
Jakobsoni tn 42 õppehoones

Jane-Ly Aaremaa

Eripedagoog
janely.aaremaa@klk.vil.ee


Maarika Roosimägi

Psühholoog
maarika.roosimagi@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Kristi  Tikkerbär

Sotsiaalpedagoog
5915 1049
kristi.tikkerbar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Elen Arutjunjan

Eripedagoog
elen.arutjunjan@klk.vil.ee


Katrin Mändmaa

Abiõpetaja
katrin.mandmaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 8.00 - 8.50 ruumis 125
N 14.10 - 15.50 ruumis 109

Marika Hommuk

Abiõpetaja
marika.hommuk@klk.vil.ee


Mare  Vare

Abiõpetaja
mare.vare@klk.vil.ee


Grete Lukas

Abiõpetaja
grete.lukas@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 8.00 - 8.50 ruum 125
K 14.10 - 15-45 ruum 125

Kärt Jürs

Abiõpetaja
kart.jyrs@klk.vil.ee


Eve Vaiksalu

Abiõpetaja
eve.vaiksalu@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.30 - 15.45 ruumis 143
R 8.00 – 8.50 ruum 125
Hoolekogu (1)

Indrek Aasna

Hoolekogu esimees
5289394
aasna.indrek@gmail.com

Võta meiega ühendust

Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Õppehoone Uueveski tee 1 (5.-9. klassid)

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja hoovis ja maja ees

Õppehoone C. R. Jakobsoni tn 42 (1.-4. klassid)

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Maja hoovis

Tehnomaja

Üldinfo
Kaart

Õppehoone C. R. Jakobsoni tn 42a (väikeklassid)

Üldinfo
Kaart